О компании

Teka бере початок з 1924 року, коли в Німеччині було засноване виробництво виробів з листової сталі, мийок та техніки для кухні. Сьогодні група компаній Teka – це багатогалузевий концерн, в арсеналі якого налагоджене виробництво широкого спектру продукції: побутове та професійне обладнання для кухонь і ванн, промислові контейнери з нержавіючої сталі для перевезення та зберігання напоїв, газу, елеватори для зерна, електроніка. 
Вже майже 90 років компанія Teka впроваджує новітні технології у виробництві якісного обладнання для кухні. Це кухонна техніка, мийки та змішувачі – все, що треба для облаштування зручної робочої зони на кухні. 
 
Окрім обладнання для кухні в будинках і квартирах, Teka є одним з світових лідерів у виробництві обладнання для професійної кухні, а саме для харчової промисловості та закладів громадського харчування. 
 
Глибокий досвід саме у виробництві професійного кухонного устаткування дає можливість інженерам компанії Teka забезпечувати високі стандарти якості і при виробництві товарів для дому, а висококваліфіковані дизайнери натхненно працюють над створенням нових ліній кухонного обладнання Teka. 
Тека. Створи свій дім. Teka. Creating home.
 
Як встигнути все в сучасному темпі життя? Як використати час розумно, з користю для себе і для суспільства? Як в шаленому ритмі об’єднати роботу, сім’ю, подорожі, улюблені книги і ще залишити час на зустріч світанку з коханою людиною? Філософія компанії Teka полягає в заощадженні енергії та часу на повсякденну роботу на кухні, щоб кожна людина могла легко відкривати для себе нові перспективи і насолоджуватись  кожною миттю життя.
 

Новые поступления