Tegranit Plus: гранітні мийки Teka

Граніт – найпоширеніша на Землі магматична гірська порода, яка складається з кристалів таких мінералів як кварц, польовий шпат і слюда. Кварц – це основна і найміцніша складова природного граніту.

Властивості матеріалу Tegranit Plus

Гранітні мийки Teka виготовляються  із матеріалу Tegranit Plus  - високотехнологічного екологічно чистого матеріалу, що імітує натуральний камінь. Склад Tegranit Plus - це 80% гранітної крихти, 15% акрилових смол  і  5%  пігменту.  Таке  поєднання  матеріалів  дає  змогу  отримати довговічний,  міцний,  витривалий  матеріал  з  високими  естетичними властивостями – структура подібна до природного каменю зі стійким насиченим кольором, який не вицвітає з часом. Лише провідні бренди  дотримуються  таких  пропорцій  у  виробництві  гранітних  мийок. Матеріал Tegranit Plus жаростійкий, він витримує до +280° С, стійкий до  харчових  та  побутових  кислот,  до  ударів  та  подряпин. Оскільки в своєму складі Tegranit Plus має максимум природних компонентів, цей матеріал демонструє найвищі показники  гігієнічності  та безпеки для здоров’я.
 
Багатофункціональність,  великий  вибір  форм  та  розмірів  гранітних мийок Teka допоможуть підібрати мийку як в маленьку кухню, так  і у велике  кухонне  приміщення,  а  широка  палітра кольорів  допоможе обрати колір, який найбільш вдало пасуватиме до кухонного інтер’єру.
 
Рекомендації по догляду за гранітними мийками

Для  догляду  за  мийками  з  матеріалу  Tegranit  Plus  рекомендується користуватися звичайними миючими засобами без хлору для догляду за  посудом  та  іншим  кухонним  приладдям  та  м’якою  ганчіркою.  Не можна застосовувати активні миючі засоби або  гострі предмети, які можуть пошкодити поверхню мийки. Слідкуйте, щоб вчасно змивати з мийки жорстку воду з вапном, фруктовий сік, каву, чай, альбумін, крохмаль та інші побутові чи хімічні суміші, що містять активні речовини, які можуть залишити плями на мийці. Після того, як Ви очистили мийку, ополосніть її теплою чистою водою та насухо витріть.


 

Новые поступления